ثبت باشگاه‌های کتاب‌خوانی

به صفحه ثبت نام برای دومین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان خوش آمدید.
دور نخست برگزاری جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در ۱۵ شهر، ۲۰۱۸ باشگاه با بیش از ۲۲۰۰۰ هزار عضو تشکیل شده است. این باشگاه‌ها در دوره جدید در بیش از ۸۰ شهر برگزار خواهد شد.
پیش از این مربیان جام باشگاه‌ها به شهرها مراجعه کرده و دوره‌هایی را برگزار کرده‌اند. شرکت کنندگان در این دوره‌ها می‌توانند با ارائه معرفی‌نامه معتبر، باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان را ثبت کرده و وارد فعالیت‌ها و رقابت‌ها شوند. 
برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد جام باشگاه‌ها به این صفحه مراجعه کنید.
پیش از ثبت مشخصات و نام اعضای باشگاه به این نکته توجه داشته باشید که امکان ویرایش این اطلاعات پس از ارسال فرم وجود ندارد، به همین خاطر توصیه می‌شود همه اطلاعات و از جمله فهرست اعضا را پیش از درج و به صورت جداگانه نهایی کنید.
مهلت ثبت باشگاه‌ها برای اختصاص تخفیف پنجاه درصدی خرید کتاب به پایان رسیده است اما با توجه به درخواست‌های فراوان از باشگاه‌هایی که تشکیل شده و به ثبت نرسیده‌اند، ثبت باشگاه‌ها (بدون اختصاص تخفیف) ادامه پیدا می‌کند. بدیهی است باشگاه‌هایی که از تاریخ دهم مهرماه ۱۳۹۶ به بعد به ثبت می‌رسند، باشگاه همچون سایر باشگاه‌ها رسمیت دارند و می‌توانند در رقابت‌ها شرکت کنند و فقط ممکن است سهمیه تخفیف کتاب نداشته باشند.  

گام نخست برای ثبت باشگاه دریافت معرفی نامه از یکی از ادارات ارشاد شهرستان‌ها است. قبل از شروع به پر کردن این فرم، مطمئن باشید که این معرفی‌نامه را دریافت کرده‌اید و تصویری دیجیتال از آن را برای بارگزاری در فرم زیر آماده کرده‌اید.

همچنین علاوه بر اطلاعات فردی مربی یا هماهنگ‌کننده، اطلاعات اعضای باشگاه، شامل نام، نام خانوادگی و شماره ملی آن‌ها باید در دسترس باشد.

توجه داشته باشید که پس از «ارسال فرم» امکان ویرایش آن وجود ندارد.

  • انتخاب اشتباه شهر باعث ثبت افراد در شهری دیگر و ابطال ثبت نام می‌شود.
  • انواع فایل های مجاز : jpg.
    برای تهیه معرفی‌نامه به اداره ارشاد شهرستان مربوطه مراجعه کنید. نیازی به ارسال پستی یا فاکس معرفی‌نامه نیست. از معرفی‌نامه یک عکس یا اسکن خوانا تهیه کنید. این تصویر باید در قالب jpg و با حداکثر حجم ۵۰۰ کیلوبایت باشد.
  • توجه: هنگام ورود کد ملی از صفحه کلید انگلیسی استفاده کنید.
  • ثبت فهرست اعضای باشگاه

    راهنمایی: در بخش زیر باید فهرست اعضای باشگاه (یعنی بچه‌ها) درج شود. همه بچه‌های یک باشگاه در همین صفحه معرفی ثبت نام خواهند شد. پیش از پر کردن فرم مطمئن باشید که اطلاعات لازم (یعنی نام و نام خانوادگی و کد ملی) اعضای باشگاه را در اختیار دارید. برای افزودن به این فهرست روی علامت (+) این بخش کلیک کنید. اگر خواستید یک مورد را حذف کنید روی علامت (-) کلیک کنید. توجه داشته باشید که موارد حدف شده قابل بازیافت نیستند.
  • توجه: هنگام ورود کد ملی از صفحه کلید انگلیسی استفاده کنید.
  • +-